آخرین وضعیت بحران کرونا در استان بوشهر

به گزارش فست فود باز بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: هم اکنون ۳۰۶ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
سعید کشمیری با بیان این خبر اظهار نمود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸۳ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۳۹ مورد مثبت قطعی بوده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز چهارشنبه فوت شده اند که تست کرونای همه آنها امروز مثبت اعلام شده که در رده سنی ۳۵ تا ۸۷ سال هستند که یک نفر آنها بدون بیماری زمینه ای، یک نفر هم دارای بیماری زمینه ای دیابت، فشار خون بالا و بیماری های مزمن عصبی و یک نفر هم معلول بوده است.
کشمیری با اشاره به اینکه الان ۴۷ مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد هم اکنون ۱۳ مورد از آنها با کمک دستگاه نفس می کشند.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان های بوشهر، دشتستان، دیلم، گناوه، تنگستان و عسلویه در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر تصریح کرد: شهرستان های دشتی و جم در وضعیت زرد کرونا و دو شهرستان دیر و کنگان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

منبع: