بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: هم اکنون ۲۷۸ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
سعید کشمیری با بیان این خبر اظهار نمود: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.
وی با اعلان اینکه هم اکنون ۱۶۴ مورد مثبت قطعی در بیمارستان های استان بستری هستند، اظهار داشت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد ۱۷ مورد مثبت قطعی بوده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: متأسفانه ۵ نفر از همشهریان عزیزمان روز جمعه فوت شده اند که تست کرونای همه آنها امروز مثبت اعلام شده و یک نوزاد دختر ۶ روزه و ۴ نفر دیگر در رده سنی ۷۱ تا ۸۹ سال هستند.
کشمیری با اعلان اینکه الان ۵۲ مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند اضافه کرد: از این تعداد هم اکنون ۱۹ مورد از آنها با کمک دستگاه نفس می کشند.
دبیر ستاد کرونا در استان گفت: شهرستان های دیلم، گناوه، بوشهر، دشتستان و تنگستان در وضعیت قرمز قرار دارند و دیگر شهرستان ها در وضعیت هشدار هستند.

About Author