آثار کروناروایت به جشنواره فیلم کوتاه رسید

فست فود باز: مجموعه ای از فیلم های کوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تحویل داده شد.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی کروناروایت، مجموعه ای از فیلم های کوتاه و موبایلی و پویانمایی با موضوع کرونا به دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تحویل گردید تا پروسه انتخاب و داوری آنها در این جشنواره صورت گیرد.
به گفته محمد کیاسالار – دبیر کروناروایت، در میان آثاری که به دبیرخانه این جشنواره ارائه شد، ۲۸ فیلم کوتاه داستانی و ۲۱ فیلم کوتاه موبایلی با موضوع کرونا وجود داشت. همین طور ۷۴ انیمیشن و سریال اینترنتی (وب سری) کرونامحور نیز برای انتخاب و داوری در اختیار جشنواره مذکور قرار گرفت.
کیاسالار ضمن تشکر از همراهی دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، به توافق با دبیران جشنواره های سینمایی امسال برای حضور ویژه کروناروایت در آن رویدادها اشاره نمود و اظهار داشت: همانطور که پیش تر اعلام شده بود، مقرر است آثاری که در بخش کرونا به روایت سینما در سامانه کروناروایت ثبت می شود، بر حسب فرم و محتوای آثار، در جشنواره های بین المللی سینماحقیقت، فیلم کوتاه تهران و فیلم های کودک و نوجوان حضور یابد و پروسه انتخاب و نمایش و داوری آثار در این جشنواره ها صورت گیرد.

منبع:

About Author