موسسه حرف آخر تولید کننده برترین منابع آموزشی

انتخاب بهترین منبع برای شما آزمایش و خطای زیادی خواهد داشت. امروز در یک گزارش خبری نگاهی به دنیای کنکور خواهیم انداخت و شما را با یک موسسه آشنا خواهیم کرد.

در سال های اخیر منابع کنکور و همچنین موسسات آموزشی به طرز چشمگیری افزایش یافته و انتخاب بهترین منبع برای کنکور دشوار شده است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین منبع برای شما آزمایش و خطای زیادی خواهد داشت. امروز در یک گزارش خبری نگاهی به دنیای کنکور خواهیم انداخت و شما را با یک موسسه آشنا خواهیم کرد. آموزش تنها مقوله موفقیت نیست ، اما آموزش خوب می تواند مسیر موفقیت را برای داوطلب کنکوری بسیار آسان و آسان تر کند. برای چندین سال ، موسسه حرف آخر باعث ایجاد احساساتی در زمینه آموزش کنکور شده و طرفداران زیادی در بین دانش آموزان پیدا کرده است. این موسسه نوپا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری آغاز کرد. همچنین قبل از مطالعه ادامه مطلب توصیه می کنم حتما اگر دانش آموز ابتدایی دارید مقاله اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی با انیمیشن را مطالعه کنید.

این موسسه در ابتدا با شعار آموزش بصری از طریق انیمیشن آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۵ توانست جایگاه خوبی در بین موسسات آموزشی پیدا کند. اما اوج شناخت این موسسه از سال ۱۳۹۶ بود ، زیرا همه نگاهها به سمت آنها معطوف شد به دلیل سازگاری بی نظیر آموزش حرف آخر با سوالات کنکور. در سال ۱۳۹۶، دوره های حرف آخر در زمینه های دینی ، ​​ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی بیش از ۹۰ درصد با سوالات کنکور مطابق بود و تعداد زیادی از داوطلبان این موسسه توانستند به درصدهای بیشتر از ۹۰ و حتی ۱۰۰ برسند.  و این محبوبیت موسسه را آغاز کرد. . برای آشنایی بیشتر با این موسسه می توانید مقاله تجربه جدیدترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر را مطالعه کنید.

ویژگی های جذاب آموزش حرف آخر

اما مهمترین ویژگی این موسسه چیست که همه داوطلبان را به رویای خود در داشتن بهترین منابع آموزشی نزدیک می کند؟ اول ، یکپارچگی آموزش است. زیرا با کمک حرف اخر ، داوطلب از کتاب ، فیلم آموزشی و تست بهره مند می شود و همچنین از مشاوره تخصصی به همراه منابع بهره مند می شود و به منابع دیگری احتیاج نخواهد داشت. دلیل دوم سبک آموزشی است که داوطلب دیگر به حفظ کردن حتی دروس مانند دینی و ادبیات نیازی نخواهد داشت و سومین ویژگی این مجموعه ، مدت زمان کوتاه آموزش است ، ویژگی بعدی توصیه و برنامه ریزی جامع است که داوطلب حتی نیازی به مشاور نخواهید داشت. و تمام کاری که شما باید انجام دهید اجرای برنامه و تلاش است. در ضمن حرف آخر انسانی نیز در حال تولید محتواهای این رشته می باشد و در حال حاضر نیز تعدادی از محصولات را تولید کرده است.

بیایید تمام ویژگی های فوق را در درس ادبیات به تصویر بکشیم. دوره ادبیات توسط استاد محسن منتظری تدریس می شود و به ۵ مبحث تقسیم می شود. در زمینه املا و واژگان ، تمام واژه های ادبیات سه سال دبیرستان و هر آنچه برای کنکور لازم است جمع آوری شده و با یک داستان انیمیشن که شخصیت اصلی آن به مکان های مختلف و در هر یک سفر خواهد کرد ، آموزش داده می شود. دانش آموز تعدادی کلمه را شناسایی می کند. داستان را روی آن خواهید دید و به جای اینکه بخاطر بسپارید ، آن را لمس کنید. یعنی داوطلب در ۸ ساعت می‌تواند یک بار برای همیشه املا و لغت را که ۶ تست قطعی از کنکور را به خود اختصاص می‌دهد یاد بگیرید و بدون فراموشی به سوالات آن جواب دهد. جالب است بدانید مبحث زیست گیاهی از مباحثی است که کمتر کسی به سراغ مطالعه آن خواهد رفت اما در تدریس زیست گیاهی حرف آخر آموزش سرتاسر شهودی کمک می کند تا این مبحث را به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرید.

پروژه های آموزشی حرف آخر

اما بیایید در مورد اندازه کوچک و یکپارچگی منابع حرف آخر بیشتر توضیح دهیم. حرف آخر هر ساله ۲ برنامه برای دانش آموزان خود دارد. برنامه ۴ ماهه و برنامه ۳ ماهه کنکور که ​​هر کدام در زمان خاص به داوطلبان کمک می کنند. در برنامه ۴ ماهه ، داوطلب فقط در مدت ۴ ماه صفر تا صد دوره کنکور را می خواند و همزمان ، ۱۰ بررسی جامع برای درس های خود دارد و حدود ۷۰۰۰ تست را به همراه ۱۰ آزمون حرف آخر حل می کند. تست ها به گونه ای طراحی شده اند که داوطلب می تواند با هر آزمون یک بار کل دوره را مرور کند و این به دلیل وجود پاسخنما در آزمون های حرف آخر است. به عبارت دیگر ، بعد از آزمون ، جزوه ای به عنوان پاسخ به داوطلب داده نمی شود ، بلکه پاسخ تصویری ارائه می شود.

پاسخ ها برای هر یک از سوالات امتحان حرف آخر آماده شده است. به عنوان مثال ، داوطلبی در اولین آزمون در مورد سوال ۱۳۰ درس ریاضی دشوار است. فقط روی این سوال کلیک کنید. معلم مربوطه در این بخش ابتدا کتاب درسی مربوط به سوال را توضیح می دهد و سپس سوال را حل می کند و سپس سوال را از طرق مختلف دیگری حل می کند تا داوطلب هر وقت چنین سوالی را به هر شکلی دید سریعاً آن را حل کند. . . دومین برنامه در حرف اخر ، که از بهمن ارائه می شود ، برنامه ۲ ماهه یا پروژه ۶۰۴۰ است که در آن داوطلب در ۲ ماه تمام دوره ها را می گذراند و ۲۰ آزمون جامع دارد. برای آشنایی با محصولات حرف آخر و قیمت آنها ، به سادگی به صفحه محصولات نظام جدید حرف اخر بروید و همچنین از مقالات آموزشی این مجموعه از جمله رتبه قبولی دندانپزشکی نیز استفاده کنید.

برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه می توانید عبارت "تخفیف ویژه" را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۹۰۷ ارسال کنید یا با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲

۰۲۱۶۶۵۷۲۱۴۸

۰۲۱۶۶۵۷۶۳۷۱

۰۲۱۶۶۵۶۶۶۲۳

منبع: harfeakharpub.com

About Author