نتیجه تست كرونای كارگران هندی شاغل در صنایع ساوه منفی است

فست فود باز: سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار داشت: نتیجه آزمایش های پی سی آر به عمل آمده از کارگران هندوستانی شاغل در صنایع این شهرستان منفی است.
دکتر «محمود کریمی» شامگاه پنجشنبه به ایرنا، اظهار داشت: در مجموع ۲ کارخانه فعال در شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه از کارگران تبعه هندوستان استفاده می نمایند که با دقت و وسواس آنها را مورد آزمایش کرونا قرار دادیم.
وی ادامه داد: این مسأله با عنایت به شیوع نوع ویروس هندی برای مراجع بهداشتی و افکار عمومی مهم بود و بنابراین از همه شاغلان این کارخانه ها تست کرونا به عمل آمد که خوشبختانه نتایج همه موارد منفی اعلام گردید.
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار داشت: در یکی از کارخانه های شهر صنعتی کاوه ۳۵ و در واحد دیگر هم ۲۹ کارگر تبعه هندی مشغول به فعالیت هستند و بررسی ها نشان داده است که آنها از عید نوروز و زمانی که وضعیت کشور هندوستان از نظر شیوع کرونا بحرانی شد، به مملکت خود سفر و ترددی نداشته اند.
دکتر کریمی از مردم درخواست نمود با وجود نارنجی شدن شرایط کرونایی این شهرستان، همچنان در رعایت پروتکلهای بهداشتی و استفاده از ماسک حتی باشند چونکه خطر هنوز دفع نشده است.
از آغاز انتشار کرونا تابحال بیشتر از ۱۸ هزار و ۷۰۰ نفر در ساوه و زرندیه به این ویروس مبتلا شده اند و شمار کل جانباختگان هم ۳۹۴ نفر است.

منبع: