پروتكل بهداشتی برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ ابلاغ گردید

فست فود باز: پروتکل بهداشتی برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰، با همکاری مشترک وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شورای نگهبان به منظور حفظ سلامت مردم در کنار انجام وظایف ملی و اجتماع، تهیه و ابلاغ گردید.
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در این ابلاغیه آمده است: راهنما و پروتکل حاضر برپایه مصوبات هفتادمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در تاریخ اول خرداد ۱۴۰۰ با همکاری مشترک وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شورای نگهبان به منظور حفظ سلامت مردم در کنار انجام وظایف ملی و اجتماع تهیه شده است.
بر اساس این ابلاغیه، در همه دستگاههای اجرایی و نظارتی همچون وزارت کشور (ستاد انتخابات کشور)، شورای نگهبان، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور و سایر نهادها و سازمان های در رابطه با برگزاری انتخابات از راه واحدهای تابعه استانی و شهرستانی و منطقه ای موظف به نظارت هستند.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می گردد.

منبع: