نیشتر عباس محبی به حوزه سلامت

فست فود باز: طنز «نیشتر» عنوان برنامه رادیویی است که با بازی عباس محبی در قالب شوخی کردن با موضوعات سلامت روی آنتن رادیو سلامت می رود.
به گزارش فست فود باز به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه طنز «نیشتر» به تهیه کنندگی مجید امجدی فرد در قالب شوخی کردن با موضوعات سلامت روی آنتن رادیو سلامت می رود و عباس محبی یکی از بازیگران آیتم های برنامه است.
مجید امجدی فرد ـ تهیه کننده این برنامه رادیویی ـ توضیح داد: نیشتر روزهای پنجشنبه ساعت ۱۵ روی آنتن رادیو سلامت می رود. در این برنامه با موضوعات سلامت اجتماعی شوخی می نماییم و در قالب طنز لطمه شناسی می نماییم. برنامه، شامل آیتم های متنوع است تا یک ساعت مفرح را برای شنوندگان فراهم نماییم.
وی افزود: من مرض دارم، اتاق عمل، ویروس ها وارد می شوند، خانواده داروشناس، بچه پرسشگر، ضد ماسک، ورزش یعنی سلامتی، نگرانم، شورای حل اختلاف پزشکی و… عناوین آیتم های برنامه نیشتر است. آیتم ها بصورت نمایشی اجرا می شود. چند آیتم طنزآهنگ هم داریم که اختصاص به پخش ترانه ها با موضوع طنز سلامت اجتماعی همچون نبود دز دوم واکسن، گرمای تابستان و کمبود آب و… دارد.
عباس محبی، فرانک رفیعی طاری، میلاد عندلیبی و… در این برنامه بازی می کنند. نگین خواجه نصیر کارگردان هنری و عباس محبی و سیدابوالفضل طاهری نویسندگان هستند.

منبع: