رییس دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه: حمایت های دستگاه قضا سبب ارتقا بخش سلامت كرمانشاه شده است

به گزارش فست فود باز ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: در سالهای اخیر حمایت های دستگاه قضا و کمک به تقویت زیرساخت های دانشگاه، باعث ارتقا سلامت در این استان شده است.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایرنا، دکتر «محمودرضا مرادی» عصر سه شنبه در دیدار با مسئولان دستگاه قضایی استان به مناسبت هفته قوه قضاییه، اضافه کرد: حمایت ها و زحمات حوزه قضا در امتداد حفظ سلامت مردم در استان خیلی کم نظیر و قابل تقدیر است و همراهی و همدلی شما در وضعیت سخت و بحرانی شیوع ویروس کرونا سبب شد احساس نماییم تنها نیستم.
وی گفت: با تلاش ها و حمایت های صورت گرفته در این راستا حدود سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان دارایی های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کرمانشاه که شامل اسناد و خروج املاک از دست معارضین است به صورتی به این دانشگاه برگشته است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره کرد: سیستم قضایی به حق پشتیبان بخش سلامت مردم بوده و زحمات حوزه قضا در این رابطه بسیار باارزش است که صمیمانه از کوشش های بی وقفه شما تقدیر می کنم.
گره گشایی از مشکلات مردم اولویت دستگاه قضا است
رییس کل دادگستری استان کرمانشاه نیز در این دیدار اظهار داشت: کارکنان بخش سلامت به بهترین شیوه درحال ارائه خدمت به مردم استان هستند و در امتداد حفظ سلامت جامعه با جان و دل فعالیت می نمایند.
«پرویز توسلی زاده» اضافه کرد: ما در دستگاه قضا به هیچ موضوعی جز حل مشکلات و باز کردن گره از کار مردم فکر نمی نماییم.
وی گفت: با شناختی که از دکتر مرادی داریم، ایشان و همکارانشان اهل خدمت هستند و در بحران های مختلف با تمام توان تلاش نموده اند و عنایاتی که رهبر معظم انقلاب به پرسنل بهداشت و درمان داشتند بیان کننده اهمیت ویژه حوزه سلامت در جامعه و باارزش بودن خدمت در این عرصه می باشد.
رییس کل دادگستری کرمانشاه خطاب به مسئولان بهداشت و درمان کرمانشاه اضافه کرد: شما در یک جبهه جدید و سخت درحال جنگیدن هستید، فعالیت شبانه روزی شما برای حفظ جان دیگران خصوصاً در وضعیت شیوع بیماری کرونا بسیار دشوار و ایثارگرانه است.
اول تا هفتم تیرماه به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

منبع: