میزبانی بزرگترین رویداد تحقیقات پیش بالینی دردانشگاه علوم پزشکی تهران

چهارمین سمپوزیوم کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی بعنوان بزرگ ترین رویداد تحقیقات پیش بالینی کشور با رویکرد تصویربرداری که بیش از ۱۶ محور از این حوزه را در برمی گیرد، در دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می شود.
به گزارش دانشگاه علوم پزشکی تهران، چهارمین سمپوزیوم بین المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی (TPIS۲۰۲۱) با همکاری دانشگاه های معتبر با هدف ارائه به روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصان، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی های برتر در رابطه با این حوزه در داخل و خارج کشور، ۲۰ و ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ توسط آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
در این رویداد بیش از ۱۵ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، استرالیا و… آخرین و به روزترین دستاوردهای خودرا ارائه خواهند داد و علاقه مندان می توانند در هر کجای کشور بصورت مجازی و رایگان از این مباحث استفاده کنند.
داروسازی، نانو و دارورسانی، انکولوژی پیش بالینی، روش های درمانی سرطان، پرفیوژن، خون رسانی و قلب، مطالعات و مواد دندانی، علم مواد، جانورشناسی، اخلاق در پژوهش پیش بالینی، روش ها و ابزارهای پردازش تصاویر و سایر حوزه های مرتبط از محورهای این سمپوزیوم است.
در این رویداد مقالات بعد از داوری و پذیرفته شدن بصورت شفاهی ارائه خواهند شد.
آزمایشگاه پیش بالینی در تلاش است در وضعیت سخت و فراگیر کرونا بتواند در امتداد بالا بردن سطح آگاهی پژوهشگران این حوزه گام بردارد و از تلاش خود برای ترویج این دانش از پای ننشیند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس https: //tpcf.tums.ac.ir مراجعه کنند.