گزارش خبرنگار مهر از توکیو؛ سرمربی پارادوچرخه سواری ایران: رکوردهای مختلفی در توکیو شکست

به گزارش فست فود باز سرمربی تیم پارادوچرخه سواری ایران در بازی های پارالمپیک توکیو اظهار داشت: رکوردهای مختلفی در این بازی ها شکسته شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، مهدی محمدی دوچرخه سوار ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز در ماده پیست تعقیبی انفرادی ۴۰۰۰ متر C5 با حریفان خود به رقابت پرداخت اما از رسیدن به فینال بازماند و حذف شد. محمدی در گروه خود با زمان ۵ دقیقه و ۹ ثانیه و ۱۵۴ صدم ثانیه در رده دهم قرار گرفت.
محمدی در انتها رقابتش اظهار داشت: امیدوارم در سایر مسابقات نتایج بهتری بگیرم. برای سایر ورزشکاران ایران در دیگر رشته ها هم آرزوی موفقیت دارم.
همچنین فرهاد عصفوری سرمربی محمدی در پارالمپیک توکیو اظهار داشت: باتوجه به سطح بالای مسابقات، شاهد شکستن رکوردهای مختلف جهانی در این پیست بودیم. امیدواریم با نگاه مثبت وزیر جدید ورزش به ورزش قهرمانی بتوانیم یکی از این پیستها را در ایران داشته باشیم. یک پیست سرپوشیده و چوبی در زنجان درحال ساخت است و ۴۰ درصد مراحل فیزیکی اش انجام شده است. امیدوارم در آینده پیستی همانند پیست ژاپن داشته باشیم تا تمرینات دقیق و منظم انجام بدهیم و به رکوردهای جهانی نزدیک شویم.
عصفوری تصریح کرد: محمدی در قاره آسیا در رده اول است و امیدواریم مدال وی در دوره بعدی بازی های آسیایی بهتر از جاکارتا بشود.

منبع:

About Author