شهردار تهران در دیدار با وزیر بهداشت: دولت با واردات مقدار زیادی واکسن کرونا پیام مثبتی به مردم داد

به گزارش فست فود باز شهردار تهران اظهار داشت: باید به آیت الله رییسی، رئیس جمهور و دکتر عین اللهی وزیر بهداشت و همه دولتمردان تبریک بگوییم که با فراهم کردن زمینه واردات مقدار زیادی واکسن کرونا، پیام مثبتی به مردم دادند.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی ظهر امروز در دیدار با وزیر بهداشت که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: واکسیناسیون، مانع از ایجاد موج های گسترده و فراگیری بیماری در سطح کشور خواهد شد.

وی اظهار داشت: مایه مباهات است که بتوانیم به کمک نظام سلامت بیاییم و با افتخار کمک نماییم که عرضه خدمات بهداشتی و درمانی، بهتر و گسترده تر در دسترس مردم قرار گیرد. مجموعه شهرداری تهران نسبت به بیماری کووید۱۹ دغدغه مند است و یک قرارگاه را در شهرداری تهران ساماندهی می نماییم تا همه ظرفیت های شهرداری جهت کمک به نظام سلامت، پای کار باشند.

زاکانی اضافه کرد: شهرداری تهران ۱۱۰ سوله بحران و نیروهای پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی را در مجموعه شهر سالم در اختیار دارد که می توانند به وزارت بهداشت کمک کنند. همینطور ورزشگاه ها و مراکز شهرداری تهران برای رفع آلام و دردهای مردم آماده هستند و در حوزه پیشگیری، درمان، فاصله گذاری اجتماعی و ایجاد شرایط مطلوب برای زیست مناسب در شهر، آمادگی کمک را داریم.

شهردار تهران اظهار داشت: شهرداری در دوره گذشته با ۷ مرکز شامل ۵ مرکز سیار و دو مرکز مستقر در حوزه واکسیناسیون فعالیتهای خودش را شروع کرده و از فردا یک مرکز واکسیناسیون با ۴۰ ایستگاه تزریق واکسن در بوستان گفتگو وارد مدار خدمت رسانی می شود و در این هفته با عنایت به واردات مقدار بالایی واکسن به کشور، سایر امکانات شهرداری را بسیج می نماییم تا امکانی فراهم گردد که مردم در حوزه بیماری کرونا، دغدغه کمتر داشته باشند.
طبق گزارش سایت وبدا، در این جلسه دکتر پورحسینی، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی وزارت بهداشت، دکتر رییسی، معاون بهداشت وزارت بهداشت، روسا و معاونین بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی و دکتر جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت حضور داشتند.

منبع:

About Author