وزیر بهداشت در دهلران: واکسن فایزر به تعداد بسیار محدود و برای تزریق مادران حامله وارد می شود

به گزارش فست فود باز وزیر بهداشت اظهار داشت: واکسن فایزر به تعداد بسیار محدود و برای تزریق به مادران حامله وارد کشور می شود و این واکسن به دیگر افراد نمی رسد. از مردم میخواهیم که سریعا واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت که معتبر هستند را تزریق کنند تا سیستم ایمنی بدن آنها مقاوم شود.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهدا دهلران گفت: در روزهایی که عده ای ناجوانمردانه، استان ایلام را بمباران می کردند، مردم، این منطقه را ترک نکردند و حاضر شدند زیر درخت های بلوط زندگی کنند، اما در منطقه خود بمانند و این رشادت و مردانگی ها را جوانان باید بیاموزند که می توان در وضعیت سخت، ایستادگی و دفاع کرد.
وی ادامه داد: متاسفانه رشادت های مردم استان ایلام به نحو شایسته منعکس و مستندسازی نشده اما الان این امکان وجود دارد که رسانه ها این موارد را ثبت و ضبط کنند تا نشان داده شود که مردم ایلام، قهرمان پرور و شجاع هستند.
وزیر بهداشت اشاره کرد: از مسئولان استان ایلام تقاضا داریم که به سرعت واکسیناسیون را در این استان انجام دهند.
عین اللهی تصریح کرد: واکسن فایزر به تعداد بسیار محدود و برای تزریق مادران حامله وارد کشور می شود و این واکسن به دیگر افراد نمی رسد و از مردم میخواهیم که سریعا واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت که معتبر هستند را تزریق کنند تا سیستم ایمنی بدن آنها مقاوم شود. بیشترین افرادی که امروزه در دنیا مبتلا به کووید۱۹ می شوند و جان خودرا از دست می دهند، واکسن کرونا تزریق نکرده اند و تقاضای بنده از مردم این است که سریعا، واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت را تزریق کنند.
وی اشاره کرد: خدا را شاکریم که در روزهای اربعین و شروع هفته دفاع مقدس بعنوان نماینده دولت، در شهر شهیدپرور و مرزی دهلران حضور یافتیم و امیدواریم در جلسات با مسئولان استانی و محلی، بتوانیم مشکلات و مسائل مردم و این منطقه را منعکس نماییم.
بنابر اعلام وبدا، وی ادامه داد: امروز( جمعه) رئیس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان ایلام سفر می کنند. هدف از این سفرها، شناسایی، انعکاس و حل مسائل و مشکلات مردم مناطق محروم و مرزی است. مشکلات بهداشتی و درمانی این منطقه نیز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام، مطرح و بررسی شده است.

منبع:

About Author