همزمان با هفته سلامت بانوان طرح پایش سلامت باروری بانوان در قم اجرا می شود

فست فود باز: مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم باتوجه به نقشی که در سلامت باروری بانوان دارد طرح پایش سلامت باروری بانوان را به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان اجرا می کند.
به گزارش پنج شنبه شب روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد قم، هفته سلامت بانوان همه ساله در آخرین هفته مهرماه برگزار می گردد و امسال با توجه به این که با شیوع کووید ۱۹ مواجه هستیم موضوع اصلی، مدیریت این بحران توسط زنان در جامعه و خانواده در نظر گرفته شده است.
گزارش حاکیست: عبارت زنان، مدیریت اطلاعات و ارتقای سواد سلامت در بحران کرونا شعار ۲۴ مهر، زنان، مدیریت سلامت روان خود و خانواده در بحران کرونا شعار ۲۵ مهر، زنان و مدیریت زندگی سالم در بحران کرونا شعار ۲۶ مهر، زنان و سلامت اجتماعی در بحران کرونا شعار ۲۷ مهر، زنان و سلامت باروری در بحران کرونا شعار ۲۸ مهر، زنان و واکسیناسیون بیماری کووید ۱۹ شعار ۲۹ مهر و عبارت زنان و مدیریت سلامت خانواده بعنوان شعار آخرین روز مهرماه در نظر گرفته شده است.
گزارش می افزاید: مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم نیز باتوجه به نقشی که در سلامت باروری بانوان دارد طرح پایش سلامت باروری بانوان را به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان اجرا می کند.
در ادامه خاطرنشان شده است: در این طرح بانوانی که در بازه زمانی ۲۷ مهرماه تا سه آبان ماه برای اولین بار به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد استان مراجعه می کنند، با ۴۰ درصد تخفیف، سلامت باروری خودرا پایش و یا روند درمان را شروع خواهند کرد.
در اختتام یادآور شده است: علاقه مندان به شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به وسایت مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم به آدرس www.rooyaivf.ir برای دریافت نوبت الکترونیکی اقدام نمایند و یا جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباب این طرح با شماره ۳۱۶۲۱ و پیش شماره ۰۲۵ با این مرکز فوق تخصصی تماس حاصل نمایند./

منبع:

About Author