معاون بهداشت وزارت بهداشت در توضیح یک ابهام: واکسن کرونا مجانی است

به گزارش فست فود باز معاون بهداشت وزارت بهداشت در توضیحی در مورد مصاحبه خود با مضمون این که قرار بوده واکسن کرونا پولی شود، عرضه و تصریح کرد: واکسن کرونا مجانی است و هدف دولت سیزدهم، تأمین سلامت مردم است.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، دکتر کمال حیدری اظهار داشت: عدم بیان کامل مطلب از جانب بنده، دلیل ایجاد ابهام در مورد مجانی بودن واکسن کرونا بوده که سبب برداشت های گوناگونی در رسانه ها شد. تمام دغدغه و تلاش در مصاحبه مذکور، صیانت از سلامت مردم و تشویق جامعه به واکسیناسیون بود.
وی اضافه کرد: تحقیقات علمی در حوزه های متعدد و مختلف ثابت کرده که واکسیناسیون نقش بسیار اثر گذار و قابل ملاحظه ای در کاهش میزان بستری ها و جلوگیری از مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا دارد اما متاسفانه به سبب برخی تبلیغات سوء و منفی، شاهد کاهش استقبال مردم به واکسیناسیون هستیم و همین مورد هم ما خادمان ملت در حوزه سلامت را نگران کرده است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، اشاره کرد: تمام هم و غم و تلاش ما تشویق و ترغیب جامعه برای مشارکت در واکسیناسیون، مدیریت کرونا و حفظ جان و سلامت مردم عزیز ایران است.
بنابر اعلام کانال خبری وبدا، او در آخر، اظهار داشت: خدمتگزاری به ملت بزرگ ایران افتخار است و مردم ولی نعمت ما هستند. باردیگر از همه مردم درخواست می کنم که برای مقابله با بیماری کرونا و حفظ سلامت خود و عزیزان شان، حتما در واکسیناسیون شرکت نمایند تا شاهد مدیریت کرونا، رونق کسب وکارها و اقتصاد کشور و هم بازگشت سلامتی و لبخند باردیگر در سراسر کشور باشیم.

منبع:

About Author