فیروزی پوربادی تاکید کرد نباید با بهبود وضعیت رعایت پروتکل ها کمرنگ شود

فست فود باز: یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور نظارت جدی اعمال شده و رعایت پروتکل ها با جدیت دنبال شود.
رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ضرورت تشدید نظارت ها بر مرزهای کشور بمنظور ممانعت از ورود گسترده افراد مبتلا به سویه اُمیکرون به داخل کشور، بیان کرد: اولویت اول باید حفظ سلامتی جامعه باشد. زمانی که مسئولان درمانی کشور و کارشناسان این حوزه به این نتیجه می رسند که شیوع سویه جدید می تواند خطراتی را برای سلامتی مردم به همراه داشته باشد، باید همه تدابیر لازم برای ممانعت از شیوع گسترده سویه جدید در داخل کشور اتخاذ شود.
ایشان سپس اظهار نمود: باید در مرزهای زمینی، دریایی و هوایی کشور نظارت جدی اعمال شود تا از ورود سویه اُمیکرون به داخل کشور خودداری شود. سلامت جامعه بسیار مهمست و نباید به صورتی با عادی انگاری شاهد کمرنگ شدن رعایت پروتکل ها باشیم.
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: این که با بهبود وضعیت رعایت پروتکل ها کنار گذاشته شود قابل قبول نیست. باید پروتکلهای بهداشتی در همه سطح از جامعه با جدیت دنبال شود. نظارت بر مرزهای کشور و کنترل وضعیت سلامتی مسافرانی که از سفرهای خارجی بازمی گردند، یکی از فاکتورهای مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.
ایشان سپس اشاره کرد: دستورات و پروتکلهای کارشناسان بهداشتی و درمانی کشور باید در اولویت باشد. بهتر است تا حد امکان از ظرفیت دورکاری و ارائه خدمات در بستر فضای مجازی استفاده گردد.

منبع:

About Author