سرلشکر سلامی: نبرد امروز دشمن برای از بین بردن اعتماد به نفس و القای حس از خود باختگی است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: نبرد امروز دشمنان برای از بین بردن اعتماد به نفس  ملت ما و القای حس از خود باختگی است تا ما همچنان غرب را الگو و برتر بدانیم. در این شرایط هر مسئولی به ظرفیت ها اعتماد داشته باشد می تواند جامعه را پیش ببرد.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا سردار سرلشکر حسین سلامی روز یکشنبه در آغاز مراسم فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن نورا که در سالن صدرا دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم، بزرگ، جاودان، اسطوره تمام نشدنی و کسی بود که جامع جمیع خصلتهای برتر و فضیلت های والای الهی و انسانی بود و بخش مهمی از شخصیت و هویت مسلمانان و ملت ما مرهون مجاهدت ها و فداکاری های چهل ساله این مرد بزرگ بود.
وی افزود: امروز نبرد برای از بین بردن اعتماد به نفس ملت ما و القای خود باختگی است تا ما همچنان جهان غرب را الگو و برتر بدانیم، در این شرایط مسئولی که به ظرفیت ها اعتماد داشته باشد می تواند جامعه را به پیش ببرد.
فرمانده کل سپاه اظهار داشت: انسان ها و جوامع با ذهن هاشان حرکت می کنند. نخستین نکته این است که ما چگونه می اندیشیم و خود را چطور می بینیم، وابستگی علمی، ذهنی و ادراکات خواست دشمن است و اگر می خواهیم مستقل باشیم باید مستقل باشیم و مستقل فکر و ادراک نماییم.
سردار سلامی اظهار داشت: ما در مقابل مومنان کرنش می نماییم اما در مقابل دشمنان کرنش نمی نماییم و حرکت ما برمبنای اعتماد و ایمان به خدا و نهراسیدن است چونکه این معنای عزت است.
وی با اشاره به اینکه همیشه عمل بهترین میدان قضاوت و داوری است، اظهار داشت: فرمول مشخص است و برای عزیز بودن هیچ راهی جز پیشرفته و قوی بودن نداریم. ما باید مرزهای علم را پیش ببریم چون که دانشگاه های ما بخصوص دانشگاه بقیه الله که برآمده از انقلاب اسلامی است، نباید صرفا مصرف کننده علم و دانش باشد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما فقط نباید مصرف کننده تکنولوژی باشیم بلکه باید تولید کننده باشیم تا شخصیت و هویت ملی خویش را علاوه بر دین با علم هم معرفی نماییم. علم و دین دو بال است که شخصیت یک جامعه را آسمانی می کند و به آن روح پرواز می دهند
سرلشکر سلامی افزود: دشمنان ما درمقابل کرونا در مرحله تسلیم شدن هستند و می بینید در صدر میزان کشته ها قرار دارند و ما به برکت اسلام و رهبری و حکمت و ایمان توانستیم با آن مبارزه نماییم.
فرمانده کل سپاه اظهار داشت: واکسن نورا دستاورد بسیار بزرگی است که حاصل هزاران ساعت تجربه و کار است، که صمیمانه از دست اندرکاران این پروژه تشکر و این دستاورد را به روح شهدا تقدیم می کنم.
وی یادآورشد: در این ماه ها دستاوردهای بسیار بزرگی داشته ایم و با تمام توان در خدمت مردم هستیم و به وزیر بهداشت اعلام آمادگی برای همکاری می نماییم.

About Author