وزیر بهداشت و درمان : ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان کودکان امام حسین(ع)اصفهان اختصاص یافت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اختصاص طرح های بهداشتی بسیاری در این دوره از سفر از جمله؛ در نظر گرفتن ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان کودکان امام حسین(ع) آگاهی داد.
به گزارش فست فود باز به نقل از خبرگزاری ایرنا، بهرام عین اللهی شامگاه پنج شنبه در جلسه شورای ادارای استان اصفهان، اظهار داشت: طرح های بسیاری در این دوره از سفر همچون تعمیر، تکمیل، ساخت و تجهیز طرح های بهداشتی و درمانی در نظر گرفته شده است و همچون ۲۰۰ میلیارد تومان برای بیمارستان امام حسین(ع)، ۱۰۰ میلیارد تومان برای بیمارستان فیض، ۸۰ میلیارد تومان برای بیمارستان نایین، ۲۰ میلیارد تومان برای بیمارستان ساعی خمینی شهر درنظر گرفته شده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: همین طور در این سفر ۳۰ میلیارد تومان برای خوابگاه دانشجویی، یک میلیارد تومان برای ساخت پایگاه امداد جاده ای آران و بیدگل، ۲۰ میلیارد تومان برای دانشکده دندانپزشکی، ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل طرح های بهداشتی و ایجاد خانه های بهداشتی، ۳۰ میلیارد تومان برای یکی از بخش های تخصصی بیمارستان شهید بهشتی اصفهان، ۳۰۰ میلیارد تومان برای بیمارستان ورزنه، ۱۰۰ میلیارد توان برای شهید بابایی اختصاص یافت.
وی افزود: ۸۰ میلیارد تومان برای اتاقهای عمل و آی سی یو امین اصفهان، ۳۵میلیارد تومان برای خرید ۵ دستگاه سی تی اسکن، پنج میلیارد تومان برای بیمارستان فاطمیه بادرود، ۱۰ میلیارد تومان برای تکمیل کلینیک تخصصی بیمارستان سمیرم، ۲۰ میلیارد تومان برای بیمارستان سوانح سوختگمی امام موسی کاظم (ع)، پنج میلیارد تومان برای تعمیر و تجهیز پایگاه امداد شهررضا، چهار میلیارد تومان برای تکمیل پایگاه استان، ۴۰ میلیارد تومان برای برخی بخشهای بیمارستان الزهرا (س)، ۱۲ میلیارد تومان برای کلینیک سمیرم، ۷۰ میلیارد تومان برای بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) بیدگل در نظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: بودجه برای بیمارستان ۳۰۰ تخت خواب بقیه الله (عج) کاشان پس از ۶۰ درصد پیشرفت، تامین خواهد شد. همین طور ۱۵۰ میلیارد تومان برای بیمارستان قلب شهید چمران اختصاص بافت.
عین اللهی تصریح کرد: به عنوان نماینده دولت در فریدون شهر و بویین میاندشت حضور پیدا کردم و با یک خانواده ۴ شهیدی و یک خانواده ۲ شهیدی ملاقات کردم که هر ۲ خانواده گفتند ما تا تحقق آرمان های اسلام و انقلاب ایستاده ایم.
وی افزود: تکمیل بیمارستان رسول اکرم، (ص) در فریدونشهر همچون مطالبات مردم منطقه بود که وزارت بهداشت قول این کار را انجام می دهد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مشکل طرح های آبرسانی، اصلاح اختصاص تسهیلات به دامداران، تاسیس کشتارگاه صنعتی، بهسازی و نوسازی و تکمیل پروژه شبکه آب و فاضلاب، تکمیل چند مدرسه، اختصاص بودجه برای تکمیل ۴ سالن ورزشی و گازرسانی به ۶۰ روستای فاقد از دیمر دغدغه عای مردم فریدون شهر بود.
وی افزود: در بویین میاندشت نیز تکمیل طرح سد مخزنی، تکمیل بیمارستان محلی، ارائه تسهیلات برای اشتغال، تاسیس مدارس جایگزین، تسهیل در صدور مجوز گردشگری، راه اندازی خانه فرهنگی و چند منظوره، برگرداندن زمینهای کشاورزی از سازمان مرتعداری، تسهیلات کم بهره برای واحدهای صنعتی، تسهیلات برای پیشگیری از خاموشی های برق، اجرای طرح های آبخیزداری همچون درخواست های مردمی است.
رییس جمهور و اعضای هیات دولت در بیست و پنجمین سفر استانی خود بامداد پنجشنبه وارد اصفهان شدند.
در سفر رئیس جمهور به استان اصفهان ۲۲ عضو هیات دولت وی را همراهی می کنند.

About Author