رییس جمعیت هلال احمر اعلامکرد همکاری هلال احمر ایران و عربستان در حوزه انتقال حجاج بیمار

فست فود باز: رییس جمعیت هلال احمر از انجام رایزنی های لازم برای همکاری در ارائه خدمت به زوار جهت استفاده از تمام امکانات هلال احمر عربستان برای انتقال زوار ایرانی بیمار با بهره گیری از آمبولانس های هلال احمر سعودی آگاهی داد.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند در دیدار امروز با رییس هلال احمر عربستان در این زمینه اظهار نمود: رایزنی های لازم برای همکاری در ارائه خدمت به زوار و استفاده از تمام امکانات هلال احمر عربستان برای انتقال زوار ایرانی بیمار با بهره گیری از آمبولانس های هلال احمر سعودی انجام شد.
رئیس جمعییت هلال احمر ایران اضافه کرد: قبلا با دکتر جلال رییس هلال احمر عربستان سعودی در حاشیه اجلاس ژنو درباب همکاری مشترک در حج سال جاری دیدار و مذاکراتی داشتیم.
کولیوند اظهار داشت: امروز در منا نیز با دکتر جلال ملاقات کردیم و قرار شد از تمام امکانات هلال احمر عربستان برای مساعدت با زوار ایرانی استفاده نمائیم. بدین سبب زائرانی که به سبب بیماری یا سایر مشکلات باید زودتر به ایران برگردند، با بهره گیری از آمبولانس هلال احمر عربستان به فرودگاه جده منتقل می شوند.
رییس جمعیت هلال احمر کشورمان افزود: زائرانی که باید به مدینه بروند و به سبب مشکلات پزشکی نمی توانند، نیز از خدمات آمبولانس های هلال احمر عربستان بهره مند خواهند شد.
به گزارش هلال احمر، کولیوند با تاکید بر این که هر امکانات و تجهیزاتی که نیاز داشته و در دسترس نداشته باشیم، هلال احمر عربستان در اختیار ما می گذارد، اضافه کرد: همکاری ها بصورت برادرانه و دوستانه ادامه خواهد داشت.
بگفته کولیوند، رییس هلال احمر عربستان در این دیدار از حضور و خدمات تیم قوی مرکز پزشکی هلال احمر ایران در حج قدردانی کرد.

منبع:

About Author