استقرار۴ پایگاه درمانی شبانه روزی شهر سالم درنجف و کربلا

به گزارش فست فود باز، سخنگوی کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران اظهار داشت: در روزهای اربعین حسینی (ع) چهار پایگاه درمانی شبانه روزی شرکت شهر سالم در شهرهای نجف و کربلا و همین طور مسیر این دو شهر فعالیت خواهند داشت.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، علی قاسمی جهان درباره ی خدمت رسانی بهداشتی و درمانی در مراسم اربعین حسینی (ع) اظهار داشت: با تدبیر دکتر امیر نورمحمدی مدیرعامل شرکت شهر سالم و رییس کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران، راه اندازی چهار مرکز درمانی شامل یک پایگاه در شهر نجف، دو پایگاه در شهر کربلا و یک پایگاه هم در عمود ۷۰۷ بین این دو شهر پیش بینی شده و حدود ۱۰۰ نفر پزشک، پرستار و پرسنل داوطلب و همین طور نیروی مردمی در این مراکز به زوار خدمت رسانی خواهند کرد.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت شهر سالم مراجعان اصلی این مراکز را زوار اربعین و پرسنل شهرداری تهران حاضر در کشور عراق عنوان نمود و اضافه کرد: بیش از ۲۰ پزشک عمومی و متخصص و ۲۳ پرستار از طرف شرکت شهر سالم برای خدمت به زوار اربعین حسینی (ع) به کشور عراق اعزام می شوند.
سخنگوی کمیته سلامت ستاد اربعین شهرداری تهران با اعلان اینکه فعالیت این مراکز در سه شیفت و بصورت ۲۴ ساعته خواهد بود، افزود: فعالیت این مراکز از ۱۶ شهریور شروع و تا ۲۷ شهریور بطور مستمر ادامه خواهد شد.
وی با اشاره به اعزام سه تا پنج کامیون حاوی دارو و تجهیزات پزشکی از طرف شرکت شهر سالم اظهار داشت: در ایام گذشته به مقدار درمان بیش از ۷۰هزار بیمار دارو تهیه و جهت استفاده در پایگاه های شرکت شهر سالم، به شهر کربلا ارسال شده است.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، بگفته قاسمی جهان، کلیه خدمات در این پایگاه ها ازجمله معاینات پزشکی، اقدامات تشخیصی و درمانی و ارائه دارو کاملا رایگان خواهند بود.

منبع:

About Author