ارائه ۷۴ هزار خدمت پاراکلینیکی در بیمارستان نورافشار از شروع سال تاکنون

فست فود باز: فست فود باز: رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از ارائه بیش از ۷۴ هزار و ۸۵ خدمت پاراکلینیکی در این بیمارستان از شروع سال تا کنون آگاهی داد.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، دکتر فتانه عابدی، با تشریح کارهای این بیمارستان از شروع سال جاری تا حالا اظهار داشت: در مدت یاد شده ۷۴ هزار و ۸۵ خدمت پاراکلینیکی به مراجعین ارائه شده است که از این تعداد ۲۵ هزار و ۶۵۱ مورد خدمت بصورت بستری و ۴۸ هزار و ۴۳۴ خدمت نیز بصورت سرپایی بوده است.
وی افزود: بیشترین خدمات پاراکلینیکی ارائه شده در طول این مدت، مربوط به حوزه توانبخشی بوده است و بعد از آن به ترتیب لابراتوار و اورژانس بیشترین مراجعین را به خود اختصاص داده اند.
رییس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار همین طور اشاره کرد: ۲۳ هزار و ۵۱۵ خدمت توانبخشی این بیمارستان به خدمات فیزیوتراپی، پزشکی ورزشی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، آب درمانی و توانبخشی کودکان تفکیک می شود.
عابدی با اشاره به این مساله که بخش قابل توجهی از این خدمات مربوط به توانبخشی کودکان است، اضافه کرد: از تعداد کل خدمات توانبخشی ارائه شده در بیمارستان، ۱۰ هزار و ۵۷۶ خدمت مربوط به توانبخشی کودکان کم توان ذهنی و حرکتی است که در امتداد نیت واقف محترم بیمارستان مرحوم ابوالحسن نورافشار، بصورت کاملا رایگان ارائه می شود.
عابدی اضافه کرد: بخش توانبخشی کودکان بیمارستان نورافشار سالانه به بالای ۱۵۰ کودک خدمات متنوع توانبخشی ارائه می دهد، علاوه بر این خدمات مشاوره روانشناسی نیز برای این کودکان و والدین آنها بصورت رایگان به انجام می رسد.
بنابر اعلام روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، این بیمارستان تنها بیمارستان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور شمرده می شود که دارای ۵ بخش بستری، ۲ بخش مراقبت های ویژه، ۴ اتاق عمل، اورژانس، آزمایشگاه، مرکز تصویربرداری و سی تی اسکن، فیزیوتراپی، آب درمانی و داروخانه است که همیشه تلاش می کند تا برمبنای نیت واقف و بر پایه اهداف متعالی و انسان دوستانه بزرگترین سازمان مردم نهاد کشور نقش موثرتری در تسکین آلام دردمندان و بیماران داشته باشد.

منبع:

About Author