فست فود باز: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری یک پزشک قلابی طب سنتی که مبادرت به تاسیس مطب نیز کرده بود، آگاهی داد.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، سرهنگ علی زنگنه دراین باره اظهار داشت: بدنبال دریافت خبری در خصوص این که فردی با جعل مدرک پزشکی و معرفی خود به عنوان پزشک از مردم کلاهبرداری کرده و نارضایتی شهروندان را در پی داشته است، بررسی موضوع در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی رباط کریم قرار گرفت.
زنگنه اضافه کرد: ماموران پلیس با انجام تحقیقات پلیسی متوجه شدند که متهم با جعل مدارک پزشکی مبادرت به تاسیس مطب کرده و با معرفی خود به عنوان پزشک طب سنتی و تبلیغات گسترده در حوزه رباط درمانی، نبض درمانی، مزاج شناسی، کمر درد، گردن درد، ناباروری و…. از شهروندان کلاهبرداری کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم افزود: باتوجه به حساسیت موضوع بلافاصله با هماهنگی قضائی ماموران پلیس به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی به مطب مورد نظر اعزام و پزشک قلابی را دستگیر کردند. همین طور مطب این فرد نیز با حکم قضایی پلمب شد.
وی با اعلان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی گردید اشاره کرد: شهروندان برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه نموده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک یا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را بوسیله تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:

About Author