شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور

فست فود باز: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۴۴۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته آگاهی داد و اعلام نمود که متاسفانه هشت نفر نیز به سبب مبتلاشدن به این بیماری جان خودرا از دست داده اند.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام نمود که از روز گذشته تا امروز ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ و برمبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۴۴۸ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۳۰ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به هفت میلیون و ۵۷۲ هزار و ۷۵۹ نفر رسید.
متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، هشت نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خودرا از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۹۴۱ رسید. همین طور تا کنون هفت میلیون ۳۴۰ هزار و ۱۸۳ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
هم اکنون ۳۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۵ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۵۵۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
تا حالا ۶۵ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۸۳۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۸۳۲ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۵۲ هزار و ۷۴۱ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۴۱۱ دُز رسید.
هم اکنون یک شهرستان وضعیت قرمز، ۱۳ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۱۸ شهر در وضعیت زرد و ۳۱۶ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

About Author