فست فود باز: به گزارش فست فود باز، وزارت بهداشت اعلام نمود که در شبانه روز گذشته، ۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خویش را از دست داده و ۸۱۵ بیمار جدید هم شناسایی شده است.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام نمود که از روز گذشته تا امروز ۲۶ اسفندماه و بر مبنای معیارهای قطعی تشخیصی، ۸۱۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۱۴ نفر از آنها بستری شدند. بر این اساس مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۷۸ هزار و ۷۰۸ نفر رسید.
همینطور متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خویش را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۵ هزار و ۳۶ نفر در کشور رسید.
خوشبختانه تابحال هفت میلیون ۳۴۱ هزار و ۶۸۸ نفر از بیماران، بهبودیافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند. هم اکنون ۵۰۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در قسمت های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند.
تابحال ۵۵ میلیون و ۵۷۱ هزار و ۹۸۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.
هم اکنون چهار شهرستان دارای وضعیت قرمز، ۲۳ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۸۶ شهر در وضعیت زرد و ۲۳۵ شهر کشور هم در وضعیت آبی قرار دارند.
بیشتر بخوانید:
احتمال آغاز موج نهم کرونا / افزایش موارد بیماری طی یک ماه گذشته
همینطور تابحال ۶۵ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۳۸۵ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۰۳ هزار و ۶۴۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۴۴۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۷۶ هزار و ۴۷۵ دُز رسید.

منبع:

About Author