امروز؛ ۲ طرح بهداشت و درمان در شاهرود افتتاح و کلنگ زنی می شود

فست فود باز: فست فود باز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از افتتاح یک پروژه درمانی و بهداشتی و کلنگ زنی یک طرح دیگر این دانشگاه در قالب سفر استانی هیات دولت به استان سمنان آگاهی داد.

ایاد بهادری منفرد در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ی برنامه های دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در مسافرت استانی هیأت دولت سیزدهم به استان سمنان بیان کرد: در مسافرت مقام عالی وزارت بهداشت و دیگر مسئولان دولتی به شهرستان شاهرود یک طرح درمانی افتتاح و یک طرح دیگر هم کلنگ زنی می شود.
وی اضافه کرد: در این سفر پروژه پایگاه سلامت فدک در یک هزار و ۵۰۰ متر مربع زمین، با اعتبار ۱۰۰ میلیاردریال کلنگ زنی خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همین طور اظهار داشت: پروژه مرکز خدمات جامع سلامت و محل زیست پزشک میغان با زیر بنای ۴۱۰ متر مربع پروژه قابل افتتاح امروز عصر با حضور مسئولان دولتی است.
بهادری بیان کرد: برای این طرح ۸۰ میلیاردریال هزینه شده و پنج هزار و ۷۶ نفر نیز می توانند از آن بهره مند شوند.
وی با اعلان اینکه چند پروژه عمرانی و بهداشتی و درمانی در مجموعه علوم پزشکی شاهرود نیز در مسافرت استانی هیأت دولت مورد بازدید قرار می گیرد، اظهار داشت: یکی از این طرح ها پروژه توسعه فضای فیزیکی، بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اعلان اینکه این طرح هفت هزار و ۴۰۰ متر مربع زیربنا دارد، ابراز کرد: -پروژه مرکز غربالگری، تشخیص و درمان سرطان بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود با زیربنای چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع از دیگر طرح های قابل بازدید است.
بهادری با اعلان اینکه هیأت دولت سیزدهم همین طور در مسافرت به شاهرود از پروژه بلوک زایمانی و LDR، بیمارستان امام حسین(ع) با زیربنای یک هزار و ۶۴۰ متر مربع بازدید خواهد کرد، تاکید داشت: پروژه توسعه فضای فیزیکی، بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود مجموعاً سه هزار میلیاردریال اعتبار نیاز دارد که یک سوم از آن تامین شده است.
وی اضافه کرد: پردیس فناوری های سلامت شاهوار دیگر طرحی است که امروز عصر با حضور اعضای هیأت دولت در قالب سفر دوم دولت سیزدهم به استان سمنان در شهرستان شاهرود مورد بازدید قرار می گیرد.

About Author