پیام تبریک وزیر بهداشت به رئیس جمهور منتخب

به گزارش فست فود باز، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به دکتر مسعود پزشکیان، انتخاب وی را بعنوان نهمین رئیس جمهور ایران تبریک گفت.
به گزارش فست فود باز به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بهرام عین اللهی در این پیام آورده است: برادر ارجمند جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس جمهور محترم منتخب، حضور و مشارکت پرشور ملت شریف ایران اسلامی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نشان از تعهد مردم عزیزمان به آرمان های والای انقلاب اسلامی دارد.
وی افزوده است: ضمن تبریک این انتخاب شایسته به محضر مقام معظم رهبری و ملت غیور ایران، برای دولت چهاردهم و جنابعالی بعنوان رئیس جمهور منتخب که برآمده از نظام سلامت هستید، در راه تحقق عدالت محوری، محرومیت زدایی و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی مبتنی بر سیاست های کلی نظام سلامت، آرزوی توفیق دارم.
وزیر بهداشت در این پیام تاکید کرده است: امید است با همراهی همه نخبگان متعهد و جهادی نظام سلامت با سکان دار آینده این حوزه در دولت جنابعالی و ادامه راه شهید خدمت؛ دکتر رئیسی، شاهد استمرار و توسعه روند خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی و ارتقای شاخصهای سلامت برای آحاد جامعه باشیم.
امیدواری به تیمار وطن با مدیریت طبیبانه
رئیس سازمان غذا و دارو هم در پیامی به دکتر مسعود پزشکیان – رئیس جمهور منتخب ضمن تبریک به وی، نسبت به «تیمار وطن با مدیریت طبیبانه» اظهار امیدواری کرده است.
در پیام سید حیدر محمدی به مسعود پزشکیان آمده است: بار دیگر باید برای داشتن رهبر فرزانه مان خدای را حمد بگوییم که با تفکر مدبرانه و استراتژیک خویش، نازک آرای تن ساقه گل مردم سالاری دینی را به جان کشت و آب داد تا بادها و طوفان ها، خشکی ها و سیل های بنیان برکن نتوانند بشکانند و بخشکانندش.

وی افزود: باید بر ملت هوشیار، بارها و بارها درود فرستاد که مثل همیشه آمدند و شگفتی آفریدند و باید تبریک ویژه گفت به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب مردم سرافراز ایران و امید داشت که تن وطن که به ناز مدیریت طبیبانه اش نیازمند است را فارغ از نام ها و جناح ها تیمار کند.
به گزارش فست فود باز به نقل از خبرگزاری ایرنا، «مسعود پزشکیان»نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، متولد ۷ مهر ۱۳۳۳ شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی است. پزشکیان در دولت دوم «سید محمد خاتمی» وزیر بهداشت بود و در دوره های هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت مستمر بعنوان نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی حضور داشته است. وی همینطور در مجلس دهم، نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی بود.
«مسعود پزشکیان» با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ در دومین مرحله چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، رئیس جمهور منتخب مردم شد.

About Author