با حضور وزیر بهداشت؛ شروع پویش افتتاح پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت

فست فود باز: پویش تعالی خدمت، استمرار خدمت بمنظور افتتاح پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت در سراسر کشور، با حضور وزیر بهداشت در مشهد مقدس شروع شد.
به گزارش فست فود باز به نقل از مهر، با حضور بهرام عین اللهی، ۲۲ پروژه حوزه سلامت استان خراسان رضوی به ارزش بیش از سه هزار میلیارد تومان افتتاح خواهد شد. این طرح ها شامل ۳ پروژه آموزشی و پژوهشی، ۱۱ پروژه درمانی و ۸ پروژه بهداشتی است که با بهره برداری از آنها ۷۰ هزار متر مربع فضای فیزیکی به ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس افزوده می شود.
روز گذشته نیز وزیر بهداشت از پایگاه های اورژانس و مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی به زوار و سوگواران در مراسم خاکسپاری پیکر شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در راه تشییع و حرم مطهر رضوی بازدید کرده بود. عین اللهی، با اشاره به شروع پویش تعالی سلامت، استمرار خدمت در وزارت بهداشت بمنظور افتتاح پروژه های حوزه سلامت در فرصت باقی مانده از دولت سیزدهم، اشاره کرد: مقرر شده بود پروژه های گوناگون حوزه سلامت همچون پروژه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور رییس جمهور شهید افتتاح شود و ما منتظر ایشان بودیم اما تقدیر بر این شد که بدون حضور فیزیکی ایشان، ادامه دهنده راه و مکتب آیت الله رئیسی در نهضت تکمیل پروژه های نیمه تمام باشیم.

منبع:

About Author