شکست چاقی با اراده پولادین بعلاوهعکس

فست فود باز: خیلی از افراد چاق در آرزوی کاهش وزن هستند اما اراده کافی برای انجام آن را ندارند.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا از لایف رو، روند افزایش چاقی در جهان نگران کننده است که عامل اصلی آن زندگی بی تحرک و افزایش استفاده از غذاهای آماده (فست فود) است.
با این حال عده ای هستند که به جای جمله همیشگی «از شنبه رژیم غذایی را آغاز می کنم» تصمیم گرفته اند با کوششی وصف نشدنی بر بیماری چاقی که عامل اصلی خیلی از بیماری هاست، غلبه کنند و به وزن ایده ال برسند.
افرادی که تصاویر آنان در این گزارش انتشار یافته، دارای وزنی بیش از ۲۵۰ کیلوگرم هستند که با اصلاح رژیم غذایی و ورزش به وزن های ایده ال رسیده اند.
“کریستینا فیلیپس” وزن خویش را از ۳۲۰ کیلوگرم به ۸۳ کیلوگرم کاهش داد. “دونالد شلتون” ۳۰۶ کیلوگرم وزن داشت و به ۱۳۳ کیلوگرم رسید. “آمبر راشدی” از سیصد کیلو گرم به ۱۰۷ کیلوگرم رسید. “چاک تیورنر” وزنش را از ۳۱۴ کیلوگرم به ۱۹۶ کیلوگرم تقلیل داد. “پائولا جونز” توانست از ۲۴۱ کیلوگرم به ۱۲۲ کیلوگرم برسد.” بتی جو” از وزن ۲۹۶ کیلوگرم به ۹۰ کیلوگرم رسید. همینطور ” نیکی وبستر” وزن خویش را از ۲۹۴ کیلوگرم به ۱۰۷ کیلوگرم کاهش داد.
تمامی کسانی که وزن خویش را در برنامه ای مشخص کم می کنند اذعان دارند که زندگی جدیدی را شروع کرده اند، از حالت افسردگی قبلی و بی انگیزه بودن در اجتماع رها شده و از بودن در جمع دوستان خود لذت می برند.
کارشناسان بهداشتی بر این عقیده اند که تمامی افراد چاق در هر سنی می توانند تصمیم به کاهش وزن و رسیدن به اندامی ایده ال بگیرند به شرطی که دارای اراده پولادین باشند و در این راه ناامید نشوند.

About Author