وزیر بهداشت: مأموریت ویژه دریانوردی، اقتدار نیروهای مسلح کشور را به منصه ظهور گذاشت

فست فود باز: به گزارش فست فود باز، وزیر بهداشت در پیامی موفقیت بزرگ ناو گروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش در دریانوردی به دور کره زمین را تبریک گفت.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، در پیام دکتر بهرام عین اللهی به امیر سرلشگر موسوی – فرمانده کل ارتش آمده است: « بازگشت افتخارآمیز دریادلان ناوشکن دنا ۸۶ نیروی دریایی ارتش به میهن اسلامی را بعد از ۸ ماه دریانوردی به دور کره زمین صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در روزگاری که دشمن با تحریم های ظالمانه، به دنبال شکست ملت ایران است، دلاورمردان دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با ساخت ناوشکن به دست متخصصان داخلی و در مأموریت ویژه دریانوردی، اقتدار نیروهای مسلح کشور را بار دیگر به منصه ظهور گذاشتند و به جهان و جهانیان ثابت کردند که این ملت بزرگ شکست ناپذیر است.
موفقیت در این رزمایش دریایی، علاوه بر نتایج پرارزش علمی، اندوخته ای سازنده و تجربه ای ماندگار در تاریخ دریانوردی ایران اسلامی و تأمین امنیت کشور خواهد بود.
همینطور لازم می دانم از پزشکان گرانقدری که با درایت و تخصص خود در این رزمایش عظیم، خالصانه خدمت نموده و یار و همراه غیورمردان ارتش بوده اند، صمیمانه تشکر کنم. برای یکایک این عزیزان و هم خانواده های گرامی شان آرزوی سلامتی و مزید توفیقات الهی دارم.»

About Author