شروع به کار بخش اورژانس بیمارستان غدیر

فست فود باز: به گزارش فست فود باز، بخش اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی غدیر بامداد امروز شروع به کار کرد.

به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا دکتر علیرضا زالی در حاشیه بازدید از اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی غدیر واقع در مجتمع بیمارستانی شهدای تجریش که از بامداد امروز به صورت رسمی فعالیت خویش را آغاز کرد، اظهار داشت: بعد از افتتاح بیمارستان غدیر با حضور رئیس جمهوری در روز عید غدیر خم، اورژانس این بیمارستان به صورت رسمی و عملیاتی از بامداد امروز با ۶۸ تخت فعال در مدار ارائه خدمت قرار گرفت.

به گفته وی اورژانس بیمارستان غدیر با حمایت و پشتیبانی معاونت توسعه و مدیریت منابع، معاونت درمان دانشگاه و تلاش کادر بیمارستان خدمت رسانی را شروع کرد.

زالی از پذیرش ۲۲ بیمار از بامداد امروز در اورژانس بیمارستان غدیر اطلاع داد و اضافه کرد: پیشبینی می شود با راه اندازی این بخش از بیمارستان غدیر ۳۰ تا ۴۰ درصد نسبت به ادوار گذشته پذیرش بیمار اورژانسی افزایش داشته باشد، به صورتی که ماهانه بالغ بر ۱۰ هزار بیمار از این بخش خدمت دریافت نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از دیگر مزایای این بخش از بیمارستان غدیر را وجود امکانات و فضای مناسب تشخیصی و درمانی دانست و اظهار داشت: اورژانس بیمارستان به بخش سی تی اسکن، آزمایشگاه، رادیولوژی، تصویربرداری و تمامی خدمات پاراکلینیک و درمانی مجهز است. در کنار این عوامل حضور تیم اورژانس شامل پزشکی، پرستاری و تیم های پشتیبانی منجر خواهد شد که این بخش از بیمارستان غدیر میزبان تعداد بیشتری از بیماران باشد.

وی افزود: تابحال ۶۷ هزار بیمار در واحدهای کلینیکی درمانگاه، ۱۰۷ بیمار در مرکز اطفال و ۱۱۷ بیمار در مرکز پوست ویزیت شده اند. به تدریج با برنامه ریزی های انجام شده تمامی بخش ها به بیمارستان جدید منتقل خواهد شد و تلاش می شود فرایند انتقال همراه با پشتیبانی لازم بدون خلل در روند خدمت رسانی به بیماران همراه باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زالی در انتها اظهار نمود: اگر بیماری از راه نظام ارجاع به سیستم درمانگاهی این بیمارستان انتقال داده شود همچون سایر مراکز خدمات را مجانی دریافت می کند.

منبع:

About Author