درخواست هاشمی از جهرمی برای رفع مشکلات زیرساختی ارتباطات آذربایجان غربی

فست فود باز: وزیر بهداشت با اشاره به نیاز حوزه سلامت به پهنای باند و دسترسی به اینترنت به منظور تولید پرونده الکترونیک سلامت، اظهار داشت: امیدوارم حاصل سفر وزیر ارتباطات به استان آذربایجان غربی، رفع مشکلات جدی استان در حوزه زیرساخت های ارتباطات باشد.
به گزارش فست فود باز به نقل از ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در جمع خبرنگاران میاندوآب، اظهار داشت: حاصل آمدن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی باید این باشد که مشکلات زیرساختی ارتباطی موجود در استان برطرف شود که این زیرساخت ها در حوزه سلامت مبنای تولید پرونده الکترونیک سلامت است.
وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات زیرساختی ارتباطات با ارتقاء خدمات سلامت ارتباط مستقیمی وجود دارد، اضافه کرد: در خیلی از نقاط استان به علت اینکه پرونده الکترونیک سلامت محور فعالیت است، نیاز به پهنای باند و دسترسی به اینترنت بیشتر از آنچه که هم اکنون وجود دارد، مورد نیاز است.
وزیر بهداشت تصریح کرد: با عنایت به اهتمام خوبی که مهندس جهرمی برای توسعه خدمات الکترونیک دارند، امیدوارم حاصل سفر ایشان به استان آذربایجان غربی رفع مشکلات جدی این حوزه باشد.
بنابر اعلام وبدا، با حضور وزیر بهداشت در شهرستان میاندوآب، عملیات ساخت بیمارستان جایگزین عباسی میاندوآب آغاز و مرکز جامع خدمات سلامت دانش این شهرستان راه اندازی شد.

این بیمارستان مقرر است در زمینی به مساحت ۵۵ هزار متر مربع با ظرفیت ۲۵۰ تخت توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته شود.

مرکز جامع خدمات سلامت دانش در زمینی به مساحت ۲۸۵۸ و با زیربنای ۹۸۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.

جمعیت تحت پوشش این مرکز جامع خدمات سلامت، ۲۷ هزار نفر و واحدهای تحت پوشش آن هم پایگاه جانباز و عباسپور میاندوآب است.