جشنواره سیمرغ از امروز در قاب چهار

فست فود باز: شبکه چهار سیما از امروز به مدت ۹ روز جشنواره بین المللی سیمرغ را پوشش می دهد.
به گزارش فست فود باز به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «جشنواره سیمرغ» به تهیه کنندگی محمد اکبر زاره نیاکی، به مدت ۹ روز، روزانه در دو قسمت ۱۵ دقیقه ای در ساعت های ۱۳: ۴۵ و ۲۳: ۴۵ از شبکه چهار سیما پخش می گردد.
ازاین رو گزارش، در این ویژه برنامه که در قالب گزارشی تهیه و تولید می گردد با مسؤولان و شرکت کنندگان در این جشنواره گفتگو می گردد.
جشنواره بین المللی سیمرغ، نامش برگرفته از سیمرغ افسانه ای در ادبیات ایران بعنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشکی است و در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنرهای تجسمی و موسیقی، از ۱۴ تا ۱۹ در پردیس تئاتر تهران در حال برگزاری است.
جشنواره فرهنگی نهم با شعار «سالم زیستن، هنر است» تلاش دارد که سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.
جشنواره «سیمرغ» در بخش «آزاد» ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، بخش «فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان تمام دانشگاه ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و بخش «بین الملل» با مبحث فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر دنیا برگزار می گردد.